Tworzymy zwinne organizacje

Organizujemy zwinne zespoły, które optymalizują procesy i ewoluują strategię, żeby szybko dostosować organizację do nowych możliwości, dostarczając wartość do klientów.

Optymalizujemy operacje. Tworzymy wartość skutecznie organizując współpracę między działami oraz łączymy biznes z IT. Projektujemy strategię cyfryzacji i wdrażamy systemy informatyczne zarządzania.

Strona-670-v1.png
ico-agile.png

Wdrażamy zwinne organizacje

Pomożemy Ci zorganizować zarządzanie projektami nie tylko na poziomie zespołów, ale całej organizacji. Powiemy jak efektywnie zarządzać wymaganiami, jak zorganizować zarządzanie portfelem, rozwiązaniem, projektem, zespołem. A wszystko to zgodnie z najnowszymi standardami Agile. Będziesz dostarczać wartość co 2 tygodnie.
Więcej >
optimization.png

Optymalizujemy procesy

Zamienimy pracę organizowaną wokół hierarchii, na pracę wokół tworzenia wartości dla klienta. Wyśrubujemy wydajność i wprowadzimy innowacje do zdolności (ludzie, procesy, aplikacje) wyróżniających Twoją firmę. Ograniczymy koszty zdolności nie wpływających na konkurencyjność. Wyeliminujemy złożoność procesów.
Więcej >
ico-devices.png

Projektujemy i wdrażamy aplikacje

Opracujemy strategię cyfryzacji, dzięki której będziesz wydawał pieniądze na aplikacje, które wspierają strategię firmy. Zaprojektujemy i wybierzemy systemy informatyczne do zarządzania firmą. Zorganizujemy wybór dostawcy i zadbamy o sukces wdrożenia, w tym korzystne dla Ciebie umowy. Zaprojektujemy spójny i bezpieczny ekosystem technologiczny.
Więcej >

Wg Corporate Strategy Board 99% firm wdrażających nowe modele biznesowe ponosi porażkę!

LogotypDP.png

Jaką firmę chcesz tworzyć?

Jeśli jesteś menadżerem lub pracownikiem, czy chciałbyś stworzyć firmę, która będzie działać nowocześnie, na wzór Spotify czy Zappos. Firmę zorientowaną na klienta, w której nie przejmujesz się ciągłą rotacją pracowników, błędami, konsekwencjami braku brania odpowiedzialności, bezproduktywnymi spotkaniami. Firmę w której klienci ciągle zwiększają zakupy, bo są zadowoleni. Firmę, która działa wg nowoczesnego modelu biznesowego, zwiększając dystans do konkurencji. Firmę w której nie potrzebujesz więcej pracowników, a Twoja załoga może wypracować 5-6 razy większe obroty.
LogotypDP.png

Dlaczego nie osiągasz oczekiwanych efektów?

Może czytałeś blogi, pobierałeś darmowe poradniki lub brałeś udział w różnych programach rozwojowych. Jednak efekty nie są zadawalające. Dlaczego te metody nie zadziałały? Dlatego, że większość osób wprowadza interwencję nie tam, gdzie leży problem, tylko tam, gdzie są widoczne jego skutki. Większość niezależnych specjalistów ma doświadczenie w operacjach, ale nie patrzy na firmę jak na system. Szuka prostych i szybkich rozwiązań koncentrując się na procesie, zadaniu, czy pojedynczym pracowniku. Brak doświadczenia w zarządzaniu całą firmą nie pozwala popatrzeć na problem całościowo i stworzenie rozwiązania systemowego. Gdy zrozumiesz model zmian, już nigdy nie poświęcisz energii na niewłaściwe działania. System to architektura wdrożenia strategii w warstwie biznesowej, aplikacji i technologicznej oraz system zarządzania oraz kultura organizacyjna wspierająca strategię.
LogotypDP.png

Mamy sprawdzony plan na sukces Twojej firmy

Światowi liderzy, którzy rosną wykładniczo, opierają swój sukces na wypracowaniu strategii cyfryzacji, stworzeniu kultury, która angażuje pracowników i dostarcza klientom efektu WOW, zarządzają operacjami w oparciu o Lean i Agile, dzięki czemu zyskują olbrzymią elastyczność w dostosowywaniu się do rynku i szybkość działania oraz wspierają się systemami informatycznymi, które są ciągle rozwijane w taki sposób, by zapewnić jak najlepsze doświadczenie klienta. Gdy wprowadzisz zmiany, Twoja firma zacznie działać jak Formuła 1. Będzie podziwiana przez klientów, będzie przyciągała najlepszych pracowników, a każda zmiana będzie zachodzić tak szybko i sprawnie, jak wymiana kół w bolidzie.

Co zyskasz?

Strategia

Zaplanujesz strategię wykorzystującą możliwości stwarzane przez cyfryzację i wyprzedzisz konkurencję

IT

Efektywnie połączysz biznes i IT, wdrożysz nowoczesne metody wytwarzania i wdrażania oprogramowania​

Projekty

Wyeliminujesz opóźnienia w projektach, będziesz dostarczał wartość co 2 tygodnie

Procesy

Usuniesz złożoność procesów, poprawisz wydajność, ograniczysz koszty, wyeliminujesz niepotrzebną pracę i biurokrację​

Pieniądze

Przestaniesz wydawać pieniądze na zasoby i zdolności (ludzie, procesy, aplikacje), które w dłuższej perspektywie nie przyniosą Ci korzyści​

Ludzie

Zwiększysz współpracę, zaangażowanie, efektywność, szybkość, elastyczność i innowacyjność

Przykładowe referencje

Nie musisz nam wierzyć. Sprawdź jak inni oceniają nasze kompetencje. Zobacz pełną listę referencyjną >

Uzyskaliśmy dużo większą efektywność organizacji. Przez 10 lat od wdrożenia nasza firma urosła kilkukrotnie, a operacje są realizowane podobnym zespołem wspomaganym ze strony systemu. Odkryliśmy ukryty potencjał naszej firmy.
Piotr Ruszecki
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Hellmann Worldwide Logistics Polska
„Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co jest zgodne z Tobą, z Twoimi wartościami i za co ludzie będą Ci wdzięczni.” – słowa idealnie opisujące pana Roberta
Łukasz Kluczewski
Dyrektor Logistyki, Saria Polska
Jeśli chcesz przejść przez proces transformacji cyfrowej z sukcesem, to z czystym sumieniem mogę polecić na przewodnika Roberta Wojtachnika.
Łukasz Komorniczak
Project Manager, Fiege
2J0A2849-x700.png

Dołącz do

Akademii Transformacji Cyfrowej

Stwórz nowoczesną, szybko działającą firmę.

Chcesz całą serię szkoleń oraz wsparcia w jednym pakiecie? To program dla Ciebie. Poznaj moduły i zacznij działać. 

Zostańmy w kontakcie

.